weather

USD

EURO

RUR(100)

search

ПРАГРАМА культурна-масавых мерапрыемстваў абласнога фестывалю-кірмашу “Дажынкі-2011”

9 верасня 2011 г. 20.00 – 21.30 -  святочны канцэрт з удзелам аматарскіх калектываў Брэсцкай вобласці (плошча Леніна) 21.00 – 22.30 - святочныя канцэрты ў гаспадарках раёна 21.00 – 22.00   - дэманстрацыя відэафільма “Мая Бацькаўшчына” (пляцоўка кiнатэатра“Кастрычнік”)

10 верасня 2011 г.

12.00 – 12.45 — урачыстае шэсце святочнай калоны па вул. Леніна да плошчы Леніна

12.45 – 13.30 — урачыстае адкрыццё абласнога фестывалю-кірмашу “Дажынкі-2011”

(плошча Леніна)

— цырымонія ўзнагароджвання пераможцаў абласнога спаборніцтва па ўборке ўраджаю 2011

(плошча Леніна)

 

13.30 – 15.00 — канцэрт-ушанаванне пераможцаў жатвы 2011 (плошча Леніна)

 

15.00 – 19.00 — святочны канцэрт з удзелам калектываў аматарскай творчасці і асобных

выканаўцаў Бярозаўскага раёна (плошча Леніна)

19.00 – 20.00 — вулічнае прадстаўленне Брэсцкага абласнога акадэмічнага тэатра драмы імя

Ленінскага камсамола Беларусі (плошча Леніна)

 

20.00 – 20.40 — канцэрт групы  “Спасение” (г.Брэст) (плошча Леніна)

 

20.50 – 23.00      — маладзёжная дыскатэка (плошча Леніна)

Святочныя пляцоўкі

11.00 – 17.00 — маладзежная пляцоўка “Восеньскі калейдаскоп”, выступленне аматарскіх калектываў вобласці, паказ маладзежных калекцый (вул. Леніна, ВТБ-банк)

11.00 – 17.00 — святочная пляцоўка “Захапленне на любы густ”, выступленне аматарскіх аб’яднанняў Брэсцкай вобласці, выстава беларускай кухні г. Брэста (вул. Савецкая,  кiнатэатр “Кастрычнік”)

11.00 – 17.00 — выстава-продаж вырабаў майстроў народнай творчасці «Кірмашовы россып» (вул. Кастрычніцкая)

11.00 – 17.00 — выстава-продаж  вырабаў навучэнцаў  устаноў  прафесійна-тэхнічнай адукацыі Брэсцкай вобласці (Раённы цэнтр пазашкольнай работы)

 

На працягу ўсяго свята будуць працаваць гандлёвыя кропкі.

 

Запрашаем на свята!

Спортивно-массовые мероприятия

10 сентября 2011 года

11.00-19.00

Первый открытый турнир  Березовского района по бильярдному спорту

 

Ледовая арена

ОАО «Трайпл»

11.00-15.00

Соревнования по вольной и греко-римской борьбе на призы ОАО «Трайпл»

 

Ледовая арена

ОАО «Трайпл»

11.00-18.00

Соревнования по мини-футболу среди детей и подростков по месту жительства

 

У «ДЮСШ №1 г. Береза», стадион (искусственное поле для мини-футбола)

11.00-16.00

 

11.00-16.00

Соревнования по волейболу среди детей и подростков по месту жительства

 

ГУО «Березовская СОШ №3» (юн.)

ГУО «Березовская СОШ №2» (дев.)

11.00-15.00

Открытый турнир по стритболу среди любительских команд района, области

 

ГУО «Березовская СОШ №3»,

стадион

11.00-18.00

Открытый турнир по шашкам среди любителей района, области

 

У «ДЮСШ №1 г. Береза»

11.00-18.00

Открытый турнир по шахматам

среди любителей района, области

 

У «ДЮСЭЦ» Красные казармы

11.00-15.00

Соревнования по авиамодельному спорту среди воспитанников ЦВР

г. Березы и г. Белоозерска

 

У «ДЮСШ №1 г. Береза»,

стадион

(запасное поле)

11.00-18.00

Соревнования по дартсу среди участников фестиваля-ярмарки тружеников села Дожинки-2011

 

У «ДЮСШ №1 г. Береза»,

стадион

12.00-13.30

Соревнования по плаванию среди КФ предприятий, организаций и СПК  района

 

У «ДЮСШ №1 г. Береза»,

бассейн «Дельфин»

12.00-13.00

Турнир по хоккею с шайбой среди команд г. Барановичи и команды любителей Брестской области

 

Ледовая арена

ОАО «Трайпл»

12.00-16.00

Соревнования по картингу среди воспитанников ЦВР

 

У «ДЮСШ №1 г. Береза»,

стадион

13.00-14.00

Показательное выступление спортсменов Березовского района, области

 

У «ДЮСШ №1 г. Береза»,

стадион

14.00-16.00

Открытый турнир по каратэ среди воспитанников клуба «Сатори»

 

У «ДЮСШ №1 г. Береза», стадион

14.00-16.00

Матч по футболу среди  ветеранов  Брестской области и ветеранов ФК «Динамо-Брест»

 

У «ДЮСШ №1 г. Береза»,

стадион

14.00-15.30

Первенство Брестской области по гиревому спорту

 

У «ДЮСШ №1 г. Береза»,

стадион

15.30-17.00

Открытый турнир клуба «Асілак» по армрестлингу

 

У «ДЮСШ №1 г. Береза»,

стадион (тенисный корт)

14.45-15.10

в перерыве футбола

Соревнования по легкой атлетике (л/а эстафета) среди учащихся общеобразовательных школ  района

 

У «ДЮСШ №1 г. Береза»,

стадион

16.00-17.00

Чемпионат Брестской области по перетягиванию каната

 

У «ДЮСШ №1 г. Береза»,

стадион

16.00-19.00

Показательные выступления воспитанников отделения конного спорта

У «ДЮСШ №1 г. Береза»,

стадион

Новости

Из рубрики
Top